فضای بیرونی کافه خود را دنج تر کنید

فضای بیرونی کافه خود را دنج تر کنید

چگونه میتوانیم فضای بیرونی کافه خود را دنج و صمیمی تر کنیم ؟

یکی از روش های فوق العاده برای جذب بیشتر مشتریانتان استفاده از فضاهای بیرونی دنج و راحت است. در این راستا فقط کافی است کمی سلیقه به خرج دهید. به صورت خلاصه در این مقاله به چند نکته که می تواند به شما در ایجاد فضایی دنج و دلچسب برای گذراندن اوقاتی خوش کمک می کند، اشاره می کنیم.

هیتر و بخاری

در مناطق سردسیر، هنگامی که قصد دارید از فضای بیرونی کافه خود استفاده کنید؛ باید به فکر وسایل گرمایشی باشید. چرا که اولین نکته در هنگام راه اندازی کافه، ایجاد فضا و محیطی گرم و دلچسب بر اساس سلیقه مشتریان است. لزوما نیاز نیست که از وسایل گرمایشی استفاده کنید، بلکه ممکن است  بتوانید با استفاده از لامپ های بزرگ بتوانید فضایی گرم و مطلوب را ایجاد کنید. پس سعی کنید با ایجاد محیط گرم و دلچسب فضای مناسبی را برای گذراندن اوقاتی خوش برای مشتریانتان فراهم کنید.

صندلی و نشیمن های راحت

صندلی و نشیمن های راحت را برای کافه خود انتخاب کنید. تمامی افرادی که به کافه شما می آیند به دنبال این هستند تا بتوانند چند لحظه آرامش بخش و خوش را در کافه تان سپری کنند، پس سعی کنید با استفاده از صندلی و نشیمن های راحت  فضای دنج و راحت را برایشان فراهم کنید. همچنین سعی کنید با استفاده از بالشتک ها و کوسن های کوچک زیبایی بیشتری را برای فضای بیرونی کافه تان فراهم کنید. در انتخاب مبلمان و نشیمن های کافه تان خیلی دقت کند. حتی می توانید بر اساس سلیقه خودتان مبلمان و نشیمن های مورد نظرتان را طراحی کرده و سپس سفارش دهید.

گل و گیاه

یکی از بهترین راه های ایجاد فضای بیرونی دلچسب و دنج برای کافه تان استفاده از گل و گیاه های زیباست. شما با استفاده از گل و گیاه های سر سبز انرژی مثبت را در تمامی فضا القا می کنید و حس امنیت و آرامش را برای مشتریانتان فراهم خواهید نمود. ایجاد محیطی سرسبز در فضای بیرونی کافه تان باعث جلب توجه مشتریان و در نتیجه آن افزایش تعداد مشتریانتان خواهد شد.

نورپردازی کافه

یکی از مهمترین نکاتی که در فضای سازی کافه بسیار مهم است، توجه به نورپردازی است. شما با استفاده از سیستم های روشنایی و نورپردازی های جذاب، می توانید محیطی دلچسب و جذاب را برای متشریانتان فراهم نمایید. همچنین می توانید با استفاده از وسایل روشنایی مانند چراغ ها، شمع و یا گردسوز های فانتزی فضایی عالی و جذاب را ایجاد کنید. با استفاده از نورپردازی های جذاب در فضای بیرونی کافه می توان بر روی مشتریان اثر مثبتی گذاشت و توجه آنان را جلب نمود.

حتما این مطلب را دوست خواهید داشت
6 نکته ای که برای راه اندازی یک کافی شاپ باید بدانید

آتش

شما می توانید در فضای بیرونی کافه خود، یک مکان را برای روشن کردن و آتش بازی در نظر بگیرید. چرا که این یکی از روش های فوق العاده برای ایجاد گرما، نور و انرژی در آن فضاست. سوسو زدن شعله های آتش در فضا، باعث القای حس آرامش و امنیت به مشتریان می گردد.

پتو

برای شب های سرد زمستان، شاید مشتریانی باشند که هنوز خواهان گذراندن اوقاتی خوش در فضای بیرونی کافه باشند. برای سان دسته از مشتریان پتو های گرم را در نظر بگیرید تا بتوانند در شب های سرد زمستان بر روی شانه هایشان بی اندازند و از فضای بیرونی کافه شما لذت ببرند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *