نکات کاربردی به هنگام راه اندازی یک کافه

نکات کاربردی به هنگام راه اندازی یک کافه

افتتاح و راه اندازی یک کافی شاپ موفق، رویای زیباییست که هر یک از شما حتما در سر می پرورانید. اما دقت کنید که یک کافه تازه تاسیس به راحتی به موفقیت دست پیدا نمی کند. در این مقاله به صورت خلاصه، به چند نکته کاربردی و اساسی اشاره کرده ایم که می تواند در مسیر راه اندازی و افتتاح کافه به شما کمک و از بروز اشتباهاتی که منجر به شکست شما در این کسب و کار می شود جلوگیری کند.

مکان کافه

مکانی که شما در آن قصد راه اندازی و افتتاح کافه تان را دارید، حرف اول را در موفقیت شما می زند. در این مورد هیچ گونه استثنایی وجود ندارد و قطع به یقین انتخاب مکان مناسب یکی از مهمترین فاکتورهایی است که باید به آن توجه کنید. صاحبان کافه ها به هنگام انتخاب یک مکان مناسب برای افتتاح کافه باید به نکاتی نظیر میزان تردد افراد در آن محل توجه کنند. پارک های شلوغ، خیابان‌های دانشگاه‌ها، سالن‌های سینما و مراکز تجاری مکان های مناسبی برای راه اندازی و افتتاح کافه است.

مدارک و مجوز های لازم برای راه اندازی کافه

یکی دیگر از مهمترین فاکتورهای لازم به هنگام راه اندازی و افتتاح کافه، جمع آوری و گرفتن مجوزهای لازم برای افتتاح کافه تان است. این مجوز ها شامل: مجوز تاسیس، سوابق کاربری تجاری و مجوز ساخت می باشد.

نام، لوگو و طراحی کافه

همچنین پس از انتخاب مکان به نام، لوگو و سایر فاکتورهای بصری دقت نمایید چرا که فقط با توجه به این نکات شما می توانید یک هویت تجاری برای کافه تان ایجاد کنید. لازم به ذکر است در انتخاب مبلمان و نشیمن های کافه و تطبیق دادن آن با تم کافه تان دقت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *