درباره کافه ساز

آنچه در کافه ساز بسیار مهم است، هر کاری به دست متخصص آن امر سپرده شده تا کار با کیفیت و استاندار باشد و خواسته مخاطبین را برآورده کند. مجموعه کافه ساز از تیم های ایده پرداز،طراحی، تحلیل و تیم اجرا و تیم پشتیبانی به منظور حمایت از مشتریان بطور منظم و دقیق و با شرح وظایف از قبل تعریف شده پیروی می کند تا به آن نتیجه ای برسیم که هم تیم کافه ساز و هم مشتریان عزیز برنده آن باشند و موجبات رضایت و کیفیت بالا را برآورده کنند.

کافه ساز مرجعی است برای هر اتفاقی که مربوط به کافه میباشد. مشاوره، راه اندازی و ساخت کافه یا کافی شاپ، دیزاین، طراحی داخلی و اجرای کافه، مارکتینگ، خدمات کاست کنترل، خرید و فروش تجهیزات آکبند و دست دوم، فروشگاه آنلاین، آموزش آنلاین و حضوری، تبلیغات و آگهی و در نهایت درباره ی هر آنچه که سبب راحتی و سهولت دردسترس بودن اطلاعات برای شما میشود.

متعهدانه تلاشمان بر آن بوده که محتوای کافه ساز بکر و کاربردی برای تمام مخاطبین عزیزمان باشد. صبورانه تلاش میکنیم که با گذشت زمان بتوانیم متناسب با ادعاهایمان پیش برویم و در خدمت مخاطبین عزیزمان جهت رشد و ارتقای سطح علمی و مهارتهای عملی باشیم و کمکی به جامعه کافه داران و اعتبار آنها(نیروهای تلاش گر در هر رتبه و جایگاهی) و هویت ناب که ( مشتری‌های ارزشمندشان ) هستند.

در زندگی همه ما اتفاقاتی می افتند که می توانند دنیای ما را در آینده تعریف کنند.

اتفاقاتی به سادگی یک فیلم، یک نوشته، یا آرزوی پدران و مادرانمان که ما را درگیر می کنند تا در مسیر آن رخدادها حرکت کرده و آنها را ادامه دهیم.

اما ما حدس می زنیم اکثر کسانی که به قهوه علاقه مند شدند، با یک فیلم یا موزیک یا عطری از خاطره ای دور یا نزدیک شروع شد. خاطره ای از اولین ملاقات یا آخرین دیدار. نوستالژی یا شروعی دیگر باره. داستان برای ما از قصه فیلم(کافه ستاره) آغاز شد. و آن چه که در فیلم بیش از هر چیز دیگر ما را درگیر کرد، رابطه بود.

رابطه که شکل دهنده و شاید تصویرگر اصلی زندگی همه ما انسانها باشد.رابطه ای که با لمس دستگیره یک در شروع میشود، دری روبه رویا و خاطره و این خاطره شاید بر لولای در کافه ما بچرخد.این اصل و مبنای کار ما میباشد، خاطره و خاطره سازی.

کافه ساز میخواهد خاطره ساز باشد، اتفاقی مشترک که برای همه ما نقطه ی عطفی قرار گیرد. هویتی مشترک که از خاطراتی مشترک پدید می آید. هویت که امری دو سویه است.

بر اساس سطور بالا کار کافه ساز خاطره سازی است و بدنبال آن هویت سازی. من یا به تعبیر درست تر کافه هویتم را با تو در میان میگذارم و تو یا مهمان هر آنچه را که دوست میداری از گذشته تا هنوز با من به اشتراک میگذاری.

زمان و مکان دو شرط اساسی زندگی ما است و اینگونه دیدار کافه ساز و شما زمانیست که مسئول کافه دست به دستگیره در برده و آغازگر هویت مشترک باشد. احساسی که در تمام دوران زندگی همه ما ردی بر جای میگذارد. ما اینجایم تا تعابیر تکراری را تغییر دهیم. تیم مراقبت و کنترل کافه ساز به امر مشترک و ماندگار با شما فکر میکنند.

کافه ساز به شما می اندیشد.